• SALLA E DASMAVE
Salle madheshtore dhe dekor I perzgjedhur me shume shije per nje dasum qe mbetet enderr e qdo cifti . Momentet me te spikatura te jetes tone, gjithnje i ruajme me kujtimin e kenaqesine me te madhe ngase ato na percjellin tere jeten. E nuk ka dite me te vecante se sa kurorezimi i dashurise, aheng qe mundohemi ta organizojme ne menyren me te mire te mundshme. Me dizajne luksoze e ambient perrallor, Hotel Nora eshte misherim i endrres se cdo cifti , mos u ndjeni ne medyshje per te ftuarit per shkak te vendit te vogel , sepse ne ofrojme salle me hapesire prej 450 personave, dizajni luksoz ju shoqeron gjate tere kohes, ku edhe momenti I kurorezimit te nje dashurie perfekte jep emocione te veqanta . Juve dhe te ftuareve tuaj iu mbetet vetem ta shijoni dasmen me me te dashurit tuaj.Stafi yne I kualifikuar per keto momente te pashlyeshme nostalgjie, iu sherben juve dhe mysafireve te juaj me ushqim nga menyte me te persosura per ju. Qe te kaloni momentet me te mira, ne nje ambient perfekt dhe me modern iu mbetet te na zgjedhni neve, besimin tone, dhe pervojen tone ta shfrytezojme per ju. Ne Hotel Nora kemi perjetuar me shume se 30 vjet festime familjare si dasma, ditelindje, diplomime, ahengje, pervjetore, ribashkime, syneti dhe me shume.. Është ndër traditat tona më të dashura si një kompani, dhe një nga arritjet më te çmuara të njerëzve që punojnë në hotelet tona. Kjo është historia jonë. Quajeni atë histori familjare.
  • Per rezervime na shkruani ose na kontaktoni :